APXG200ARA470ME61G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-4532-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-4532-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-4532-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APXG200ARA470ME61G
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
תיאור מפורט
47 µF 20 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 30mOhm 15000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APXG200ARA470ME61G דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.8 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
20 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm