APXG250ARA220ME61G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-4535-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-4535-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-4535-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APXG250ARA220ME61G
תיאור
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
22 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 15000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APXG250ARA220ME61G דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.45 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm