EKMQ500ELL222MLN3S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKMQ500ELL222MLN3S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMQ500ELL222MLN3S
תיאור
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKMQ500ELL222MLN3S דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.41 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.5228 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C