EKMR451VSN271MQ40S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKMR451VSN271MQ40S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMR451VSN271MQ40S
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKMR451VSN271MQ40S דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.32 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.8876 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.000‏ אינץ' (25.40‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C