EKMS421VSN271MA25S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKMS421VSN271MA25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMS421VSN271MA25S
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKMS421VSN271MA25S דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.38 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.9734 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C