EKMT451VSN181MR30S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKMT451VSN181MR30S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMT451VSN181MR30S
תיאור
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKMT451VSN181MR30S דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.49 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.1307 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C