EKMW401VSN331MR25S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKMW401VSN331MR25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMW401VSN331MR25S
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKMW401VSN331MR25S דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.46 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.0878 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C