EKXE201ELL100MHB5D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 7,258
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 6,665
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
Nichicon
קיים במלאי: 969
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EKXE201ELL100MHB5D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKXE201ELL100MHB5D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKXE201ELL100MHB5D
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 200 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
55 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
137 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
200 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C