EKXJ401ELL100MJ16S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-4221-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKXJ401ELL100MJ16S
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKXJ401ELL100MJ16S דגמים
יצרן
ערכים נקובים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
125 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
312.5 mA @ 100 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C