EKY-350ELL221MJC5S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKY-350ELL221MJC5S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKY-350ELL221MJC5S
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKY-350ELL221MJC5S דגמים
קטגוריה
יישומים
יצרן
זרם אדווה בתדר נמוך
432.5 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
865 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
80 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C