EKZE250ELL821MJ25S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-1680-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKZE250ELL821MJ25S
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKZE250ELL821MJ25S דגמים
קטגוריה
יישומים
יצרן
זרם אדווה בתדר נמוך
1.29 A @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.15 A @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
22 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C