EKZM350ELL102MK20S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-3578-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKZM350ELL102MK20S
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EKZM350ELL102MK20S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.488 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.48 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
17 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C