ELE-630ELL330MF11D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-ELE-630ELL330MF11D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELE-630ELL330MF11D
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
93.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
170 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C