ELHS4H1VSN391MA40S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 240
גיליון נתונים
390 µF 475 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ELHS4H1VSN391MA40S
מק"ט מוצר של DigiKey
ELHS4H1VSN391MA40S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELHS4H1VSN391MA40S
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 475V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ELHS4H1VSN391MA40S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.7 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.431 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
475 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C