ELXM221VSN391MQ30S
מק"ט מוצר של DigiKey
ELXM221VSN391MQ30S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXM221VSN391MQ30S
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
390 µF 220 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ELXM221VSN391MQ30S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
1.29 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.935 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.000‏ אינץ' (25.40‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
220 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C