ELXM401VSN121MP35S
מק"ט מוצר של DigiKey
ELXM401VSN121MP35S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXM401VSN121MP35S
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ELXM401VSN121MP35S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
790 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.1297 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C