ELXS421VSN271MA25S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chemi-Con
קיים במלאי: 386
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Rubycon
קיים במלאי: 0
270 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ELXS421VSN271MA25S
מק"ט מוצר של DigiKey
ELXS421VSN271MA25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXS421VSN271MA25S
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ELXS421VSN271MA25S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
1.38 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.9734 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C