ELXV500ELL680MH12D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-ELXV500ELL680MH12D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXV500ELL680MH12D
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
166 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
415 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
290 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C