ELXY630ELL681ML30S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-ELXY630ELL681ML30S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXY630ELL681ML30S
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ELXY630ELL681ML30S דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.032 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.72 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
46 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C