ELXZ350ELL221MJC5S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-1981-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXZ350ELL221MJC5S
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ELXZ350ELL221MJC5S דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
380 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
760 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
90 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C