EMVH250ARA221MJA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMVH250ARA221MJA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMVH250ARA221MJA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMVH250ARA221MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMVH250ARA221MJA0G
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
EMVH250ARA221MJA0G דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
275.28 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
296 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C