EMVY160ARA221MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMVY160ARA221MF80GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMVY160ARA221MF80GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMVY160ARA221MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMVY160ARA221MF80G
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EMVY160ARA221MF80G דגמים
קטגוריה
זרם אדווה בתדר נמוך
140 mA @ 120 Hz
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
280 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
340 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.303‏ אינץ' (7.70‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C