EMZA630ARA100MF61G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMZA630ARA100MF61GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMZA630ARA100MF61GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMZA630ARA100MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMZA630ARA100MF61G
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMZA630ARA100MF61G דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
32 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
80 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
2.2 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C