EMZA630ARA330MHA0G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EMZA630ARA330MHA0G דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 100 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 250 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 700 mOhms |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 63 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.327 אינץ' x רוחב 0.327 אינץ' (8.30 מ"מ x 8.30 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |