EMZA630ARA330MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMZA630ARA330MHA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMZA630ARA330MHA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMZA630ARA330MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMZA630ARA330MHA0G
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EMZA630ARA330MHA0G דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
עכבה
700 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C