EMZJ250ARA331MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMZJ250ARA331MHA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMZJ250ARA331MHA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMZJ250ARA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMZJ250ARA331MHA0G
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EMZJ250ARA331MHA0G דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
425 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C