HHXC350ARA470MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-4777-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-4777-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-4777-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXC350ARA470MF80G
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 35mOhm 4000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HHXC350ARA470MF80G דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
יצרן
Chemi-Con
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35mOhm