HHXD250ARA221MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXD250ARA221MHA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXD250ARA221MHA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXD250ARA221MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXD250ARA221MHA0G
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HHXD250ARA221MHA0G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
299 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C