HHXE630ARA470MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXE630ARA470MHA0G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXE630ARA470MHA0G
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 4000 שעות ב-135°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HHXE630ARA470MHA0G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
210 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.1 A @ 100 kHz
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-135°C