HHXF250ARA221MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXF250ARA221MHA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXF250ARA221MHA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXF250ARA221MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXF250ARA221MHA0G
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 18mOhm 3000 שעות ב-135°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HHXF250ARA221MHA0G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
יצרן
Chemi-Con
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
390 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
3.9 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-135°C