HHXJ160ARA221MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXJ160ARA221MF80GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXJ160ARA221MF80GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXJ160ARA221MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXJ160ARA221MF80G
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 16V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 4000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HHXJ160ARA221MF80G דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
270 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.8 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C