TND10SV271KTLBPAA0
מק"ט מוצר של DigiKey
565-TND10SV271KTLBPAA0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-TND10SV271KTLBPAA0TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TND10SV271KTLBPAA0
תיאור
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 V 3.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 10 מ"מ
קטגוריה
זרם - נחשול
3.5 kA
יצרן
Chemi-Con
אנרגיה
35J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
קיבוליות @ תדר
350 pF @ 1 kHz
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
175 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
225 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
247 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח ואריסטור (טיפוסי)
270 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 10 מ"מ
מתח ואריסטור (מקס')
303 V