TND10V-471KB00AAA0
מק"ט מוצר של DigiKey
565-TND10V-471KB00AAA0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TND10V-471KB00AAA0
תיאור
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 V 3.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 10 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
517 V
יצרן
Chemi-Con
זרם - נחשול
3.5 kA
סדרה
אנרגיה
60J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
קיבוליות @ תדר
220 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
385 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
423 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 10 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
470 V