EY1J221MNN1016F6
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-EY1J221MNN1016F6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EY1J221MNN1016F6
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 6000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
399.2 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
998 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
110 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
6000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C