EY1V330MP20511EP5U
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-EY1V330MP20511EP5UTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EY1V330MP20511EP5U
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
66 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
220 mA @ 100 kHz
עכבה
1.2 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C