PV2G121MNN1830S
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-PV2G121MNN1830S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PV2G121MNN1830S
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
800 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.2 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
1.51 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C