PW2S121MNN1830 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 94
גיליון נתונים
120 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PW2S121MNN1830
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-PW2S121MNN1830-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PW2S121MNN1830
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
600 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C