RF1H221MP51016E
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-RF1H221MP51016ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4191-RF1H221MP51016ETB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RF1H221MP51016E
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
548 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1.37 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
60 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C