VW2W121MNN18N3A4E
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-VW2W121MNN18N3A4E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VW2W121MNN18N3A4E
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
תיאור מפורט
120 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
זרם אדווה בתדר נמוך
775 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.163 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
450 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C