VW2W181MCM1845A4E
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-VW2W181MCM1845A4E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VW2W181MCM1845A4E
תיאור
CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL
תיאור מפורט
180 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏420‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.2 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.8 A @ 100 kHz
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏420‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C