A21ASQ12VDC1.6D
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-A21ASQ12VDC1.6D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A21ASQ12VDC1.6D
תיאור
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרים לכלי-רכב SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
מודלים EDA/CAD
A21ASQ12VDC1.6D דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
יצרן
CIT Relay and Switch
זמן פעולה
7 ms
סדרה
זמן שחרור
5 ms
אריזה
מגש
מאפיינים
דיודה, אטימה - באופן מלא
סוג ההרכבה
ניתן לשימוש בשקע
סוג סליל
ללא נעילה
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
זרם סליל
133.3 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח סליל
12VDC
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
הספק סליל
1.6W
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A
התנגדות סליל
90 Ohms
מתח מיתוג
75VDC - מקס'
מספר מוצר בסיס
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC