A3KM1ASQ48VDC1.6
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-A3KM1ASQ48VDC1.6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A3KM1ASQ48VDC1.6
תיאור
RELAY AUTOMOTIVE SPST 80A 48VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרים לכלי-רכב SPST-NA (1 Form A) 48VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
מתח מחייב-פעולה
33.6VDC
יצרן
CIT Relay and Switch
מתח מחייב-שחרור
4.8VDC
סדרה
זמן פעולה
15 ms
אריזה
מגש
זמן שחרור
15 ms
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
שיכוך מגנטי, אטום - במלואו
סוג סליל
ללא נעילה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זרם סליל
33.3 mA
תצורת הסיומת
חיבור מהיר, מידות שונות
מתח סליל
48VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A
הספק סליל
1.6W
מתח מיתוג
145VDC - מקס'
התנגדות סליל
1.44 kOhms