J115F11AH12VDCS61.5
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J115F11AH12VDCS61.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J115F11AH12VDCS61.5
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
J115F11AH12VDCS61.5 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎10000VAC‏, 10000VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏13850‏, W‏5500‏
סוג ממסר
זרם סליל
125 mA
התנגדות סליל
96 Ohms