J115F31A240VACS
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J115F31A240VACS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J115F31A240VACS
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 240V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 240VAC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
J115F31A240VACS דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' / 0.250‏ אינץ'
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
180VAC
מתח מחייב-שחרור
72VAC
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎10000VAC‏, 10000VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏11080‏, W‏4400‏
סוג ממסר
זרם סליל
15.7 mA
התנגדות סליל
15.32 kOhms