J115F31AH48VDCS61.5U
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J115F31AH48VDCS61.5U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J115F31AH48VDCS61.5U
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 48V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 48VDC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
J115F31AH48VDCS61.5U דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' / 0.250‏ אינץ'
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
36VDC
מתח מחייב-שחרור
4.8VDC
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל תחמוצת אינדיום (AgSnOInO)
מתח מיתוג
‎10000VAC‏, 10000VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏13850‏, W‏5500‏
סוג ממסר
זרם סליל
31.3 mA
התנגדות סליל
1.536 kOhms