J123F1A12VDC.36
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J123F1A12VDC.36-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J123F1A12VDC.36
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
J123F1A12VDC.36 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
5 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל תחמוצת אינדיום (AgSnOInO)
מתח מיתוג
380VAC, 110VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏7600‏, W‏2200‏
סוג ממסר
זרם סליל
30 mA
התנגדות סליל
400 Ohms