L115F21AH12VDCS1.5U
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-L115F21AH12VDCS1.5U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L115F21AH12VDCS1.5U
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L115F21AH12VDCS1.5U דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC‏, חיבור מהיר, - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
9.6VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
15 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל תחמוצת אינדיום (AgSnOInO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A
סוכנות הרשאות
cURus
מתח מיתוג
‎10000VAC‏, 10000VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏13850‏, W‏5500‏
התנגדות סליל
96 Ohms
זרם סליל
125 mA