CM13032768DZFT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 65 kOhms 4-SMD, מוליכים שטוחים, 3 מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CM13032768DZFT דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 12.5pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 65 kOhms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג kHz גביש (מזלג כוונון) | מארז / תיבה |
תדר 32.768 kHz | גודל / מידה אורך 0.264 אינץ' x רוחב 0.055 אינץ' (6.70 מ"מ x 1.40 מ"מ) |
אפיצות תדר ±20ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.055 אינץ' (1.40 מ"מ) |