CLU701-0304C4-273M2K1
מק"ט מוצר של DigiKey
1642-1236-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CLU701-0304C4-273M2K1
תיאור
LED COB CLU701 WM WHT SQ 2700K
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs) מחוללי LED‏ מודולים שבב על הלוח (COB) CLU701 לבן, חם מרובע
קטגוריה
זרם - בדיקה
700mA
יצרן
Citizen
טמפרטורה - בדיקה
85°C
סדרה
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
9.4V
אריזה
מגש
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
118lm/W
סטטוס החלק
פעיל
זרם - מקס'
920mA