300-30-14-GR-0100F
מק"ט מוצר של DigiKey
CN212GR-100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
300-30-14-GR-0100F
תיאור
CBL RIBN 14COND 0.025 GRAY 100'
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
כבלים שטוחים אפור 14 מוליכים 0.025‏ אינץ' (0.64‏ מ"מ) כבל שטוח 100.0‏ רגל (30.48‏ מטר)
קטגוריה
צבע שרוול
יצרן
עובי כבל הסרט
0.026‏ אינץ' (0.66‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
רוחב כבל הסרט
סטטוס החלק
פעיל
חומר שרוול (בידוד)
פולי-ויניל כלורי (PVC)
סוג כבל
כבל שטוח
מתח
150 V
מספר המוליכים
14
טמפרטורת פעולה
105°C
פסיעה
ערכים נקובים
סגנון UL‏ 2678
אורך
חומר מוליך
נחושת, חשופה
עובי חוט
‎30 AWG‎
התנגדות בידוד
‎100MOhm‎